Możliwości rozwoju zawodowego w Logistyce
Dla tych, którzy chcą brać aktywny udział w Logistyce.

Wraz z całym zespołem Logistycznym zapewnisz sprawne działanie i transport towarów.

Dla tych, którzy chcą brać aktywny udział w Logistyce.

Wraz z całym zespołem Logistycznym zapewnisz sprawne działanie i transport towarów.

#RAZEMLEPIEJ: Dostarczamy razem.

Możliwości zawodowe czekające na Ciebie w naszym Centrum Logistycznym

Jako pracownik działu Logistyki, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy osobą szukającą dalszej ścieżki kariery, będziesz pracował w sercu naszego przedsiębiorstwa. Na powierzchni logistycznej wynoszącej około 65.000 metrów kwadratowych będziesz odpowiedzialny za zaopatrzenie ponad 20.000 naszych klientów w całej Europie. Wraz z ponad 480 pracownikami będziesz dbał o sprawne działanie i transport średnio około 500.000 artykułów miesięcznie. Dostarczajmy razem!

Praca tutaj odbywa się w systemie 2-zmianowym. Zrównoważone, zdrowe środowisko pracy jest naszym priorytetem. Oprócz naszych stanowisk pracy, które pozwalają na maksymalną ergonomię, posiadamy kilka robotów i systemów transportowych bez kierowcy, które przyczyniają się do zdrowego sposobu pracy poprzez podejmowanie fizycznie uciążliwych zadań.

Czy jesteś zainteresowany? Szukamy dynamicznych osób z ogromnym potencjałem, które staną się prawdziwymi bohaterami branży logistycznej.

Myślisz, że zadania są monotonne? Niesłusznie!!!

Przyjęcie towaru: Załadunek towarów i udostępnienie ich do dalszego przetwarzania, jak również księgowanie w systemie SAP

Realizacja zamówień: Przygotowanie zamówień na przepakowanie towarów, produkcja asortymentu na zamówienie

Kompletacja: Pobieranie zdefiniowanych pozycji z magazynu wysokoregałowego zgodnie z zamówieniami klientów, identyfikacja i kontrola ilościowa

Wielofunkcyjne stanowiska pracy: Różnorodne czynności, takie jak kompletacja, kontrola i napełnianie, w tym etykietowanie

Zarządzanie transportem: Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

Wydawanie towarów: Sprawdzanie paczek i dużych przedmiotów pod kątem poprawności co do pozycji i ilości

Obsługa towarów niebezpiecznych: Postępowanie z towarami niebezpiecznymi od przyjęcia towaru, etykietowania, składowania i wysyłki.

Technologia obsługi: Usuwanie awarii systemów, serwisowanie i konserwacja systemów technicznych, planowanie rozbudowy i nowych budynków działu logistyki, wdrażanie nowych systemów

Praca w logistyce

 
Chcesz wziąć na siebie większą odpowiedzialność w branży Logistycznej?

W naszej firmie masz możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Oferujemy wyróżniającym się zawodowo kolegom doskonałą możliwość kontynuowania kariery jako specjalista, tak aby pogłębiać i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Przygotowujemy przyszłych managerów do różnych zadań kierowniczych, aby krok po kroku przejmowali odpowiedzialność za personel. W programie kariery menedżera projektu eksperci zarządzają ważnymi przyszłymi projektami, a także poszerzają swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami.Mówiąc w skrócie, istnieje wiele możliwości:

  • Trener (m/k/d)
  • Brygadzista zmianowy (m/k/d)
  • Kierownik zespołu (m/k/d)
  • Kierownik działu (m/k/d)

 
Przekonaj się sam, co to znaczy pracować w jednym z najnowocześniejszych centrów logistycznych.

Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik
Innovative Logistik

 

Rexhep Meha, kompletacja w logistyce

Rexhep, kompletacja w logistyce

Od roku pracuję w firmie Würth Industrie Services i jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji. Wraz z kolegami odpowiadam za kompletację w jednym z magazynów wysokoregałowych. Szczególnie podoba mi się współpraca mojego zespołu i całego działu Logistyki. Każdy pomaga każdemu."

Maria-Elena, Wielofunkcyjne stanowiska pracy

Maria-Elena, Wielofunkcyjne stanowiska pracy

Jesteśmy młodym, silnym zespołem, który trzyma się razem i wspiera się wzajemnie. Razem, każdego dnia dajemy z siebie wszystko. To właśnie liczy się dla mnie i dla ducha zespołu w firmie Würth Industrie Service. Doceniam również swoją pracę. Na wielofunkcyjnych stanowiskach pracy wspierają nas nie tylko zintegrowane wyświetlacze, ale także nowoczesne roboty.

W firmie Würth Industrie Service czeka na Ciebie wszechstronny pakiet atrakcyjnych świadczeń.
 

  • Stałe zatrudnienie z rejestracją czasu pracy i obecności oraz 32 dni urlopu
  • Intensywne szkolenie wprowadzające oraz udział w wewnętrznych projektach szkoleniowych
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (np. wynagrodzenie za urlop i premia świąteczna, dodatek przedszkolny, emerytura zakładowa oraz nagrody finansowe za długoletnią pracę w firmie, jak również za narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego)
  • Zniżki w restauracji firmowej oraz liczne oferty dla pracowników (np. program zdrowotny i fitness, benefity firmowe, darmowa kawa, herbata i woda mineralna i wiele innych)

Arbeitsplatz mit Zukunft

Arbeiten Sie in einem der modernsten Logistikzentren für Industriebelieferung in Europa – und das Hand in Hand mit modernsten Technologien. Heute befindet sich im Industriepark Würth eine Logistikfläche von ca. 65.000 Quadratmetern mit einer Lagerkapazität von ca. 650.000 Lagerplätzen. Dabei kommen moderne, vollautomatisierte Hochregal- und Shuttleläger, eine 34 Kilometer lange Fördertechnik, fahrerlose Transportsysteme sowie verschiedene Roboter und multifunktionale Arbeitsplätze zum Einsatz.

Kontakt

Kontakt

Nadine Faul (Dział Przemysłowy): Skontaktuj się pod numerem T +49 7931 91-1491 lub wyślij e-mail na adres Nadine.Faul@wuerth-industrie.com

 

Pliki do pobrania

Czy jesteś zainteresowany?

Właściwy czas na złożenie wniosku jest właśnie teraz!
Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju kariery w dziale logistyki w Würth Industrie Service.